Witaj w moim internetowym kąciku!

Witaj na moim blogu!

Znajdziesz tutaj informacje o mnie, o miejscach które odwiedzam, o moich kuchennych rewolucjach, podróżach małych i dużych, itp. :) Mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie, dołączysz do dyskusji lub zamieścisz swoją opinię :)

Na początek lista miejsc, które chętnie odwiedzam w sieci :)

- forum.szafa.pl - kobiece forum, na którym miło spędzisz czas rozmawiając z innymi forumowiczkami.

- szafa.pl – mój istny raj na ziemi, a właściwie w internecie, to miejsce gdzie sprzedasz swoje ubrania, wymienisz zapomniane ciuchy na nowe, kupisz coś ładnego za niewielkie kwoty :)

Uwielbiam oglądać i otaczać się ładnymi rzeczami, dlatego często zaglądam tez na zszywka.pl, najczęściej odwiedzam kategorię „Moda damska”, gdzie zawsze znajdę inspiracje na kolejne ciekawe stylizacje i dział „Kuchnia”, w którym szukam łatwych przepisów na pyszne dania, łakocie i zdrowe przekąski. :)

Jak większość kobiet nie jestem zadowolona ze swojej figury, dlatego codziennie ćwiczę z Gosią Mączyńską, np.: 

Po zrzuceniu kilku dekagramów, pędzę szukać nowych ubrań (których nigdy dość)  przeszukując kolejne strony szafa.pl lub mój ulubiony internetowy second hand!

Często też zaglądam na blogi modowe – uwielbiam Miss Ferreirę i Maffashion <3

Nie zapominam też o bieżących wydarzeniach, których najczęściej szukam na znanych portalach informacyjnych!

Aha! No i oczywiście zaglądam na FB, obowiązkowy punkt każdego poranka, południa i wieczora, w międzyczasie też trzeba sprawdzić co, kto i gdzie!

To moje miejsca w sieci. :)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.